MÖBLER / Bord / Skrivbord 5522084
nr 552 2084
Skrivbord
Med läderskiva, Gustaviansk stil, längd: 124, djup: 42, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 november 2008
kl 19:15:43
100 kr
400 kr
250 kr
500 kr
800 kr
6
950 kr
Den Gustavianska stilen